2016 TONY MOLY “BEAUTY TALK” – 2PM

image

[Junho]

“Motorsiklete binmeyi, bungee jumping yapmayı ve diğer uç nokta sporları seviyorum. Gekecekteki eşim ile birlikte uç nokta sporlar yaparken eğlenmek istiyorum.”

– Gelecekteki bir aktör olarak talep ettiğin birşey var mı?

JH: Ben egzersiz yapmaktan keyif alıyorum ama belki de çok fazla yemin ettiğimden cildim bu kadar pürüzsüzleşmiştir. Eşim cildimle ilgilenirse bu beni mutlu edecektir. Sadece beni güldürmeyi hayal et

image

[Chansung]

– İyi bir eş olmak için yapman gereken şey nedir?

CS: Randevuya çıktığımızda kalbi çarpan bir koca olmak istiyorum. Özellikle kafalarımız birbirimize doğru yakınlaşıp güzel de bir koku sezildiğinde daha da seksi olacaktır. Bu kolonya yerine emülsiyon ya da tonik olursa çok çekici olmayabilir? Güzel kokan ten isterim.

image

[Wooyoung]

– Evlendiğin zaman ne yapmak istiyorsun?

WY: Evlenirsem, ikimizin arasındaki değerli anılar üzerine birçok romantik etkinlikler hazırlamak istiyorum. Ayrıca kafamızı birleştirerek çokça çift fotoğrafı da çekmek isterim. Bu nedenle cildimin yumuşaklığa ihtiyacı var, böylece eşim kaçamayacak. Hahaha..

image

[JunK]

“Şarkı sözü yazıp bestelemekten keyif alıyorum. Evlenirsem sadece eşim için bir şarkı besteleyip ona hediye olarak sunmak istiyorum.”

– Sürekli etkileyici oluyorsun. Sırrın nedir?

Sanırım cildim çok daha iyi olduğundandır. Bu günlerde tüm cildime Tony Moly’nin Dynamic Plyude ürününü kullanıyorum. Bu ürün tek başına bir tonik, emülsiyon ve esans yani çok rahatlatıcı. Muhtemelen üyelerimiz de sadece bunu kullanıyor?

image

[Taecyeon]

– Ne tür bir eş olmak istiyorsun?

TY: Tarzım duygusuz olmaktan çok uzak yani gelecekteki eşime sevimli hareketler sergileyeceğimi düşünüyorum. İlk buluşmamızda onun kalbini heyecanlardırabilirim. Bunun için öncelikle cildime özen göstermem gerekecek.

image

[Nichkhun]

– Ne tür bir eş olmak istiyorsun ?

NK: Beraber olduğumuz her an bir eş olmak isterim, eşimin koltuklarının kabarması mümkün olacaktır. Kendi yönetimime gelecek olursak oldukça sıkıyımdır. Evlendiğim zaman çok fazla ilgi göstereceğimi düşünüyorum. Eşim tarafından sevilmeye ihtiyacım var.

image

©yjjchoi
DNHYK @2PM & Turkish Hottests

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s