2PM, ‘The HOTTEST Awards’ Töreninde Eşsiz Ödüller Kazandı

Görsel

2PM’in oldukça özel bir şekilde düzenledikleri 3. fan buluşmaları olan ‘The HOTTEST Awards’de aldıkları ödülleri 3.000 fan ile kutladılar.

Bu fan toplantısı özeldi çünkü çocukların geçen son 5 yıllarına bakabildikleri ve burada ödüller aldıkları sahte bir ‘ödül’ töreniydi!

Çocuklar kırmızı halı ile başladılar ve uzun bir aradan sonra hep beraber tek bir yerde olduklarından birbirlerini resmi bir şekilde selamlamaları fanlarına kahkaha attırdı.

Çocuklar; ”En iyi başarı”, ”En iyi dansçı”, ”En iyi aktör”, ”En iyi canavar”, ”En iyi yüz”, ”En iyi başarı” ödülleri aldılar.

”En iyi guru verici” ödülü, çocukların ilk konserlerine, en gurur verici an’a gitti. Taecyeon, konserlerinde dans performansları sırasında sayısız t-shirt/gömlek yırttığı için ”En iyi dançı” ödülünü aldı.

”En iyi aktör” ödülü, fan toplantısında keman çalıyormuş gibi rol yaptığı için Nichkhun’a gitti.

Fanların Jun. K’e verdiği ödüle gelince; Jun. K ”Cajun salatası Halk ve İlişkiler Ödülü” aldı. [Ç/N: Bir programda Jun. K’e kamera şakası yapılmıştı ve muhabir kılığındaki kız ona saçma sorular, saçma şeyler söylüyordu. Saçmaladığı anlardan birisi de adını yanlış söylemesiydi. Jun. K’i ters söyleyince Kayjun oluyor, yani bir çeşit salata.]

Çocukların aldığı başka ödüller:

Nichkhun ”En İyi Vücut, Avatar”, Taecyeon; ”Cesur Adam Ödülü, En İyi Karakter Ödülü (okcat), En İyi Ağlama Ödülü (Who are you), En İyi Sunucu Ödülü”, Wooyoung ”Utanç Ödülü, En iyi yüz ödülü, En sevimli yüz ödülü, Hayalet ödülü, Komedyen ödülü, En iyi DJ ödülü”, Chansung; ”Şoka uğratan saç stili ödülü, En iyi fantalk ödülü, Herşeyi bilirim ödülü”, Junho; ”En İyi Model-İdol Ödülü, En İyi Şarkıcı ve Söz Yazarı Ödülü, En İyi Erkek Arkadaş Ödülü, Superstar Ödülü, En iyi gülen göz Ödülü”

2PM; ”Geçmişe baktığımızda fanlarımızla beraber gerçekten çok anlamlı zamanlar geçirdiğimizi görüyoruz. 5 yıldır bizi destekleyen fanlarımızın sevgisini her zaman hissedebiliyouz. Çok çalışmaya devam eden, HOTTEST’ların yanında kalan ve her birinizi seven 2PM olacağız. Teşekkür ederiz!”

çeviri: -Sunshine
kaynak: allkpop

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s