2PM, Rol Modelleri Olarak Shinhwa’yı Seçtiler.

Görsel

2PM, Shinhwa grubunu kendilerinin rol modeli olarak seçti.

Çocuklar, Tokyo Dome konseri öncesi basın toplantısı yaptılar ve 2PM olarak geçen 5 yıl hakkında konuştular.

Taecyeon; ”İnsanlar 5 yıldan fazla süren idol grubunun uzun ömürlü olmadığını söylüyorlar. Tokyo Dome’u başka bir başlangıç olarak düşünüyorum. Bu konser ayrıca geçmişe dönüp bakmamıza izin verdi. Hangi yöne gitmemiz gerektiğini söyleyen yeni bir başlangıç aramak istiyorum.”

Jun. K; ”İlk çıkışımızdan sonra, iyi şeylere ve çok iyi olmayan şeylere sahiptik. Ama kötü şeylere sahip olduğumuz zaman, daha yakın olmayı başardık. Şimdi bir aile olarak bir araya geldik. Asla çelişkili görüşlere sahip gibi değiliz, bu yüzden bir kural koyduk. Eğer bir diğerimizin görüşlerini kabul etmiyorsak, sonra bunu konuşmak ve çözmek için bir araya geliriz. Bunu yapıyoruz.”

Wooyoung; ”Takım çalışmamız şimdi her zamankinden daha iyi. Eğer bizi hayal kırıklığına uğratan bir şey varsa, hemen bunu düzeltmeyi deniyoruz. Shinhwa sunbaenimlerimizi seviyoruz, uzun süreli idoller. Onlar bizim rol modellerimiz. Uzun bir süre elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve kendi hayallerimizi yerine getirmek için çalışacağız.

Jun. K; ”Son olarak söylemek istediğim bir şey var. BoA, TVXQ ve Rain gibi bize yolu açan sunbaelerimiz sayesinde, Japonya’da konser verebiliyoruz. Önce onlara teşekkür etmek istiyorum.”

çeviri: -Sunshine
kaynak: allkpop

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s