Taecyeon, WGM ‘Dünya Versiyon’u için Tayvanlı Şarkıcı ve Aktrist Wu Ying Jie ile Eşleştirildiği Söyleniyor.

Görsel

Önceden belirtildiği gibi, Taecyeon, popüler sahte evlilik programı olan WGM’nin ‘dünya versiyonu’ na katılması için teklif götürüldüğü söylenmişti ve eğer görüşmeler olumlu sonuç verirse eşinin kim olacağına henüz karar verilmemişti.

Bir habere göre, Tayvanlı eğlence sektöründen Wu Ying Jie [sahne adı: Gui Gui], Taecyeon ile programda eş olmasına karar verilmiş. Sözleşme tamamlanmış durumda ve Wu Ying Jie çekim tarihini bekliyor.

Ayrıca Gui Gui olarak bilinen Wu Ying Jie, idol grup ‘Hey Girl‘ ile çıkış yapmış Tayvanlı şarkıcı ve aktrist. O zamandan beri, eğlence sektöründe bulunmasının yanı sıra, MC rolü ve oyunculukla aktif olmuş. Anadilinin yanı sıra, Japonca ve İngilizce olmak üzere 3 dil konuşabiliyor.

Haber ile ilgili olarak, JYP Şirketi; ”Taecyeon’ın WGM’nin ‘dünya versiyonu’na katılması hala onaylanmış değil. Hala teklif üzerinde düşünüyor. MBC bize herhangi birşey söylemedi, hiçbirşey bilmiyoruz. [partneriyle ilgili] Şu an itibariyle, Taecyeon hala konu üzerinde düşünüyor.”

Başka bir kaynağın yorumlarına göre; ”Bir kaç yıldızın Taecyeon’ın partneri olmakta gözü var. Wu Ying Jie bunlardan biri, ama hiç birşey kesin değil. Büyük olasılıkla, her şey önümüzdeki hafta kesinleşecek.”

Daha öncede belirtildiği gibi, gösterinin Dünya versiyonu, çiftlerden biri Koreli, diğeri yabancı olmak üzere eşleştirilecek.

Çekimler tamamlandığında bir çok ülkede yayınlanması planlanıyor ama aynı zamanda Kore’de yayınlanıp yayınlanılmayacağı şu anda bilinmiyor.

kaynak: allkpop
çeviri: -Sunshine

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s