JJ Dergisi Mart Sayısı Röportajı – 2PM

774221_393450247414150_1607936042_o

Görsel

► JUN.K ◄

♦Sıradan bir öğrenci olsaydın, ne tür bir kampüs hayatı denemek istersin?
▬ Çok çalışmak istiyorum! Özellikle psikoloji üzerine çalışmayı denemek isterim. Aslında üniversitenin ilk yıllarında 1 yıl boyunca psikoloji eğitimi aldım. Ayrıca yurt hayatını denemek isterim.

♦İdeal kampüs aşk hayatın nedir?
▬ Kitap tutarak kampüsün etrafında yürümek yada birlikte okulun kafeteryasına gitmek… Sıradan şeyler yapmak isterdim! Ve her zaman birlikte olmak isterdim! Kız arkadaşımın büyük, küçük yada sınıf arkadaşım olması umrumda değil. (gülüyor)

♦Ne tür bir part-time (yarı zamanlı) işe sahip olmak istersin?
▬ Bir kafede. Pişirmeyi öğrenmiştim bu yüzden lezzetli kahve yapmak isterim.

♦Kız arkadaşının üniversitede ne giymesini istersin?
▬ Basit bir kıyafetle vurgulanan ayakkabı ve aksesuarlar güzel olurdu. Özgünlüğünü koruduğu sürece.

♦Ne tür kızlarla arkadaş olmak istersin?
▬ Kendine güvenebilen biri. Ayrıca bir şeyler üzerinde çok çalışan kişileri çekici buluyorum.

♦Öğrencilik hayatından hiç anın var mı?
▬ Arkadaşımın yerinde oyalanıp uyuya kalarak son treni kaçırmıştım. Bu özel değil ama şimdi sıradan bir deneyime göre bir hazine.

♦Üniversite de ne tür bir modaya uyarsın?
▬ Şık olmayı sevdiğimden beri, her gün farklı şey giydiğimi düşünüyorum. Ama rahat giysiler iyi olduğundan sanırım genellikle kot veya deri ayakkabılar giydiğimi düşünüyorum.

♦Lütfen bize Masquerade hakkında bir şeyler söyle.
▬ Birine aşık olduğunda sevgilisine duygularını ifade eden bir şarkı. Söz ve melodiden başka klibi kontrol ederseniz iyi olur. Dans ederken maskeleri vücudumuza geri koyduk. Bu gerçekten zordu. Uzun bir deneme – yanılma sürecinden geçtiğine dikkat edin.

 ☆

734656_562012603821694_154852607_n► NICHKHUN ◄

♦Sıradan bir öğrenci olsaydın, ne tür bir kampüs hayatı denemek isterdin?
▬ Çok çalışmak ve arkadaşlarımla bir çok an geçirmek isterim. Spor konusunda düzgün eğitim almak istiyorum. Spor söz konusu olduğunda lisede deneyim kazanmak ve badminton klübüne girmek isterim. Olmazsa, seyahat!

♦Ne üzerine eğitim almak istersin?
▬ Sanat alanında bir şey. Film yada fotoğrafçılık eğitimi almak isterim.

♦Yurt dışında okumakla ilgilenir misin?
▬ Lisede Fransızce eğitim aldım bu yüzden Fransaya gitmek isterim.

♦İdeal kampüs aşk hayatın nedir?
▬ Diğer kişinin zararı anlamına gelse bile sonuna kadar ilişkinin tadını çıkarmak isterim. Bir kız arkadaşım olsaydı, onunla birlikte sınıfına yürümek ve sonra birlikte kafeteryaya gitmek isterdim. Yaz tatili boyunca, kız arkadaşımla yada arkadaşlarımla seyahat etmek, birlikte eğlenmek isterim.

♦Ne tür bir part-time (yarı zamanlı) işe sahip olmak istersin?
▬ Kahveyi sevdiğimden beri, kahve dükkanında çalışmak istiyorum. Lisedeyken badminton klübü etkinlikleriyle çok meşguldüm.

♦Kız arkadaşının üniversitede ne giymesini istersin?
▬ Basit kıyafetler iyidir. Kot ile çizme giyen kadınlardan hoşlanırım. Wooyoungie ve benim ideal kadın tiplerimiz aynı, bu yüzden sonunda biri için mücadele edebiliriz, bilmiyorum. (gülüyor)

♦Ne tür kızlarla arkadaş olmak istersin?
▬ Nasıl şaka yapılacağını bilen, çevresini neşelendirebilen sevimli kızlar. Ah, bu da Wooyoungie’nin tercihleriyle örtüşüyor. (gülüyor)

♦Üniversitede ne yemek istersin?
▬ Kahveyi sevdiğimden beri, kahve ile iyi giden bir menü seçebilirim. (gülüyor)

♦Üniversite de ne tür bir modaya uyarsın?
▬ Bir okul olduğu için, çok umrumda olacağını düşünmüyorum. Kot pantolon, T-shirt ve spor ayakkabı?

379654_561985647157723_680192461_n

► WOOYOUNG ◄

Sıradan bir öğrenci olsaydın, ne tür bir kampüs hayatı denemek istersin?
▬ Sanat hakkında bir çok şey öğrenmek isterim. Yada belki mimarlık yada iç dizayn. Ve ben gerçekten çeşitli kulüplere katılmak isterim ve belki orada bir çok insanla tanışırım.

Yurt dışında okumakla ilgilenir misin?
▬ Yurt dışına gitmekle ilgilendiğimden bu yana, gerçekten orada yaz okulunu denemek isterim ve belki oraya tek başıma gitmeyi denerim. Sanat hakkında bilgi edinmek için en doğru yer Avrupa!

Ne tür bir kampüs çifti ilişkisi denemek istersin?
▬ Bunu gerçekten yaşamak istiyorum! Farklı dersler, fikirler dinledikten sonra birbirimize öğretmek yada birbirimizin görüşlerini paylaşmak. Sıradan bir öğrenci olsaydım, cesaretimi gösterir ve duygularımı ona göstermeye çalışırdım. Eğer yeterli zaman varsa, bir çok şey yapmamız mümkün olurdu, Bunu gerçekten yapmak ve birlikte bir çok eğlenceli zaman paylaşmak isterim!

Ne tür part-time (yarı zamanlı) bir iş yapmak istersin?
▬ Part-time iş yapmak için zaman varsa, yapmak istemiyorum. Onun yerine, böyle bir zaman varsa, bu zamanı daha çok çalışarak yada kampüsteki aktivite klüplerinde daha çok faaliyet göstererek kullanmak istiyorum. Ancak eğer, part-time iş yapmak konusunda sıkışıp kaldıysam, belki gazete/süt dağıtımı yapmayı deneyebilirim. Çünkü bu tür işler sabah başlıyor, ve bundan sonra hala değerli zamanımı anlamlı bir şekilde geçirebilirim.

Kızların kampüste nasıl bir modaya uymasını istersin?
▬ Görkemli bir elbise giymesi gerekmez, sadece sıradan, günlük bir elbise, kot giyen kızlar benim ideal tipimdir. Ama bu gibi havalarda, örgü kıyafet giyerlerse hoş olurdu.

Ne tür kızlarla yakın olmak istersin?
▬ Mizah duygusuyla hayat dolu bir kız. Sadece bunu düşündüğümde bile heyecanlıyım! (gülüyor)

Üniversite kafeteryasında ne tür yiyecekler yemek istersin?
▬ Hamburger yada domates soslu makarna? Ah, ama kafeteryalarda bunların hiçbiri yoktu, ben her zaman üniversiteye dışarıdan yemek sipariş ederdim.

Üniversiteye devam ederken ne tür bir modaya uymak istersin?
▬ Gündelik bir tarzla, kot giyerek okula gitmek isterim.

 ☆

554388_561989247157363_1168387836_n

► TAECYEON ◄

Sıradan bir öğrenci olsaydın, ne tür bir kampüs hayatı denemek isterdin?
▬ Sıkı çalışan bir tipim. Amerika’da ki arkadaşım, üniversiteye girdiğinden beri iş bulmayı düşünüyordu. Bu yüzden sıradan bir öğrenci olsaydım, arkadaşım gibi biri olmak isterdim. İdare ve yönetim okuyorum ama her zaman dünya tarihi ile ilgilendim, bu yüzden bunu okumak isterdim. Çalışmaktan bir tarafa, toplantılara ve kamplara gitmeyi isterdim.

♦Yurt dışında okumakla ilgilenir misin?
▬ Eğer bir ünlü olmasaydım, sanırım Avrupa’da eğitim almak isterdim. Lisede ikinci yabancı dil olarak İspanyolca eğitimi aldığım için, İspanya’ya gitmek istiyorum.

Ne tür bir kampüs çifti ilişkisi denemek istersin?
▬ Birlikte ders dinlemek, bazen onları atlatmak ve dışarıda çimlerin üzerinde yuvarlanmak. (gülüyor) Küçüklüğümden beri, üniversiteye girdiğim zaman bir ilişkide olmak istedim ama başarısızlıkla sonuçlandı. (gülüyor)

♦Ne tür part-time (yarı zamanlı) bir iş yapmak istersin?
▬ Bir dondurma dükkanında. Müşterileri selamlamama imkan verecek türden bir iş.

♦Kız arkadaşının üniversitede ne giymesini istersin?
▬ Ona uygun olduğu sürece her şey olur. Ben basit ve gündelik şeyleri tercih ederim.

♦Ne tür kızlarla arkadaş olmak istersin?
▬ Liderlik becerileri olan biri, çalışırken bizlere bir şeyleri açıklayabilen ve her ne ödev olursa olsun yapabilen biri. Ben böyle birine aşık olurdum ama güzelse bilemem. (gülüyor.)

Üniversitede ne yemek istersin?
▬ Aslında, üniversitenin kafeteryasında her zaman erişte yerim. Arkadaşlarım okulda olmadığında, sadece erişte yerim, çünkü gerçekten çok hızlı yiyebilirsin. (gülüyor)Ah, eğer böyle cevap verirsem, arkadaşsız olduğumu düşünecekler?! Bu sadece, fazla vaktim yok, sıklıkla üniversiteye gidemem! (gülüyor)

46305_561990143823940_566364111_n

 ► CHANSUNG ◄

♦Sıradan bir öğrenci olsaydın, ne tür bir kampüs hayatı denemek istersin?
▬ Bildiğim kadarıyla eğitim söz konusu olduğunda, ilginç olmadığı sürece hiçbirşey umrunda olmayan bir tipim. (gülüyor) Testlerim için minimum cut-line skoru almak ve boş vakitlerimi muhtemelen eğlenerek geçirmek isterdim. (gülüyor) Aslında yayın ve sanat departmanı eğitimi alıyorum ama gerçekten psikoloji ile ilgileniyorum.

Yurt dışında okumakla ilgilenir misin?
▬ Yurtdışında okumanın aksine, çeşitli ülkeleri ziyaret etmek istiyorum! Küçüklüğümden beri rock müziğini sevdim bu yüzden İngiltere’ye gitmek ve canlı performanslar izlemek istiyorum.

♦Ne tür bir kampüs çifti ilişkisi denemek istersin?
▬ Üst sınıf biriyle aşk duygusunu yaşamak isterim. (gülüyor) Ayrıca, yaptığı işe tamamen dalmış olan biri ile. Bu kişi hayalleri için çok çalışıyorsa, ben ikinci sırada olmayı dert etmezdim.

Ne tür bir part-time (yarı zamanlı) işe sahip olmak istersin?
▬ İnsanların genellikle sık sık uğramadığı bir kahve dükkanı. Özel dükkanlarda düzenli müşteriler için özenle hazırlanmış bir fincan kahve ikram etmek istiyorum! Ayrıca akşamları düzenli müşterilere danışmak güzel olurdu.

Kız arkadaşının üniversitede ne giymesini istersin?
▬ Ona uygun olduğu sürece, her şey yolunda!

♦Ne tür kızlarla arkadaş olmak istersin?
▬ Çocuksu bir kişi. Kadınları ve erkekleri ayırarak insanlara karşı çıkmayan, güçlü değerleri olan bir kişi. Böyle bir kişiye aşık olmamın mümkün olacağından emin değilim, asla bilemezsin~ (gülüyor)

♦Üniversitede ne yemek istersin?
▬ Benim üniversitemde kafeterya yok bu yüzden yakındaki restoranta kimbap gibi şeyler yemeye gidiyorum. Wooyoungie ve Junho ile aynı üniversiteye gidiyorum bu yüzden eğer onlar gelirse birlikte yiyoruz.

408189_562082930481328_974270000_n

► JUNHO ◄

♦Sıradan bir öğrenci olsaydın, ne tür bir kampüs hayatı denemek istersin?
▬ Tamamen klüp faaliyetlerine dalmış olmak isterim. Futbol yada basketbol gibi spor takımlarına katılmanın eğlenceli olacağını düşünüyorum. Çalışmalar için, bilgisayar programcılığı öğrenmek isterim! Çünkü eğer eğlence dünyasına girmeseydim, bilgisayar programcısı olmak isterdim.

♦Yurt dışında okumakla ilgilenir misin?
▬ Zamanım olsaydı, Japonya’da eğitim almayı denemek isterdim çünkü şu anda gerçekten Japonya ile ilgileniyorum. Olmazsa, enerji dolu New York’a gitmek güzel olurdu.

♦Ne tür bir part-time (yarı zamanlı) iş denemek istersin?
▬ Restoranda bir iş iyi olur. Saatlik ücret yüksek olursa iyi olur. (gülüyor)

♦İdeal kampüs aşk hayatın nedir?
▬ Her zaman onunla el ele tutuşarak evine götürmek ve tüm derlere birlikte girmek isterim. Her iki şekilde de, beraber kalmak iyidir. (gülüyor)

♦Ne tür kızlarla arkadaş olmak istersin?
▬ Parlak ve havalı bir kişiliği olan, bir sürü arkadaşı olan biriyle arkadaş olmak en iyisi! Sanırım onunla buluşmam için düşüncelerimizin, çıkarlarımızın uyması gerekli. Değilse, kesinlikle kendinden emin olarak bir şeyler yapan ve onu başaranları takdir ederim.

♦Üniversitede ne yemek istersin?
▬ Her zaman ki Kore kafeterya menüsü körili pilav yada kızarmış pilav ve domuz-kimchi.

♦ Üniversite için ne tür bir saç modeli seçersin?
▬ Dalgalı saçlarım var bu yüzden bu şekilde tutmak istiyorum.

♦Üniversite de ne tür bir modaya uyarsın?
▬ Jun. K hyung ile aynıyım. Şık şeyleri seviyorum bu yüzden her gün farklı şeyler giyerim. Jun. K hyung ve ben aramızda modayla en çok ilgilenen kişileriz. Kışın kazak denemek isterim.

394791_495058317199938_60217022_n

DAHA FAZLA FOTOĞRAF İÇİN TIKLAYIN

korece metin:  Bluemallow555 
ingilizce çeviri: Egle0702 , velvetminuette @ Only-Woo!
türkçe çeviri: -Sunshine

JJ Dergisi Mart Sayısı Röportajı – 2PM” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s