2PM işbirlikleri

2PM üyelerinin işbirliğiyle yaptıkları özel şarkılar hayranlarının kalbini eritiyor. Bu şarkılar özel melodileri ve seçkin seslerin birleşimi ile hayranlara ulaşmanın farklı bir yolu.

2011 yılının başlarında Nichkhun ve Taecyeon KBS2’nin hit drama serisi için bir OST seslendirmişlerdi. Bu hit şarkı  Taecyeon’un erkeksi sesi ile Nichkhun’un yumuşak vokalinin eşleşmesiydi. ‘My Valentine’ şarkısı bir kur yapma şarkısıydı ve iki üyenin imajıyla harika uyuşuyordu. Bu ikili şarkıyı layıkıyla seslendirdiği için prodüktör şarkıyı onlara vermekle hata yapmadığını gördü.

2011’in sonlarında ,Hands Up Asya turu sürecinde,  Junho ve Wooyoung özel bir şarkı yayınladılar. 2PM’in başlıca vokallerinin yaptığı bu şarkı 2PM’in güçlü vokallerinin ve güçlü danslarının bir kombinasyonuydu. Bu şarkıyı Junho yazdı ve düet yapmak için en uygun üyenin Wooyoung olduğunu düşündü.  Şarkı yakaladığı popülarite ile 2PM’in Kore’de ve Japonya’da  yayınlanan ‘Best of 2PM’ albümüne girmeyi başardı.

Bu iki şarkıda oldukça başarılı oldu. Bu özel işbirlikleri onların üzerlerine dikkatleri çekti. Bu ayrıca onların çok yönlülüğünü, bağımsız başarılarını ve kendi yeteneklerini  sergiledi.

Çeviri: #okcattie — 2PMrepublicTR

Kaynak: It’s 2PM-Hottest (Facebook Sayfası)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s