240712 – Nichkhun’un Annesinin Mesajı

“Henüz Khun’a ulaşamadım ama etraftakilerle konuştum. Onlar kimsenin yaralanmadığını ve bunun sadece basit bir kaza olduğunu söylüyorlar. Gerçek anlamda kötü bir şey olmadığı için mutluyum. Şuan rahatlamış hissediyorum.

Aslında gerçekten şok oldum çünkü normalde Khun kendine iyi bir şekilde dikkat eder. Sanırım bu sadece genç olduğundan ve yalnızca 2 bardak içmesinden kaynaklıyor, normalde eğer içerse araba kullanmaz.

Yatakhane restorant’a yakındı, sanırım araba kullanmasının nedeni buydu. Gerçekte olan şey için üzgünüm, kendine daha çok dikkat etmeli. Bu hatırlaması gereken bir şey, eğer içerse araba kullanmaması gerekiyor.

Normalde konserlerin sonrasında kutlamalarda bile içki içmez. Ama bu haberle gerçekte o kadar çok şaşırmadım çünkü genç bir çocuk.  Sosyetede bu normal bir şey. Oysa genelde bira içmez, belki Yeni Zelanda’dayken yemekler öncesinde şarap içerdi… Ama babası ona daima söyler, eğer sarhoşsa araba kullanmamalı.

Bence bu onun için önemli bir ders. Ortada bir kayıp olmadığı için şanslı. Bu bize ayrıca başkalarına karşı da sorumlu olduğumuzu öğretiyor.

Daima çevresindekileri önemser bu yüzden şuan grubun popülaritesine zarar verdiğini düşünerek kendisini strese sokmasından endişeleniyorum. Kendisi hakkında çok endişelenmez ama başkalarına sorun yaratmaktan endişelenir. Bu bize doğru yolda yürümemizi öğreten bir ders olacak. Bence bu iyi çünkü bize aynı hataları tekrarlamamayı öğretiyor.

Ona destek veren herkese teşekkürler. Bu onun hata yapabilen normal bir insan olduğunun kanıtı, ama hataların kendi dikkatsizliğinden dolayı olup olmadığına bakmak gerekiyor.”
Kaynak

Çeviri: @suleyildiz_  ♠ 2PMTurkey
İzinsiz (ç)alıntı yapmayınız!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s